البرز

حادثه

جسد فرد مفقود شده در مورود پیدا شد

محمد باقر خلفی خبر داد : جسد مرد ۶۵ ساله در ارتفاعات مورود پس از ۱ روز جست و جو پیدا شد . این مقام مسئول خاطر نشان کرد :سرانجام پس از جست و جو و تلاش تحسین برانگیز امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان کرج، جسد فرد مفقود شده که مردی ۶۵ ساله بود ،در دره های روستای مورود پیدا شد و تحویل مقامات قضایی داده شد .

جسد فرد مفقود شده در مورود پیدا شد 
 
محمد باقر خلفی خبر داد : جسد مرد ۶۵ ساله در ارتفاعات مورود پس از ۱ روز جست و جو پیدا شد .
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز ؛ محمد باقر خلفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر این استان در این خصوص گفت : در ساعت ۱۵ روز شنبه حادثه ای مبنی بر مفقود شدن دو نفر در روستای مورود به مرکز کنترل عملیات امداد و نجات استان البرز (EOC) گزارش شد .
 
وی در ادامه افزود :بلافاصله بعد از اعلام حادثه ، دو تیم عملیاتی امداد و نجات به محل حادثه اعزام شدند و پس از جست و جو موفق به یافتن یکی از مفقودین شدند، که پس از ارزیابی اولیه ، مصدوم‌ را به مراکز درمانی انتقال دادند   .
 
این مقام مسئول خاطر نشان کرد :سرانجام  پس از جست و جو و تلاش تحسین برانگیز امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر شهرستان کرج، جسد فرد مفقود شده که مردی ۶۵ ساله بود ،در دره های روستای مورود پیدا شد و تحویل مقامات قضایی داده شد .
کلمات کلیدی
بهشاد میرزامحمدی
تهیه کننده:

بهشاد میرزامحمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *