البرز

شرکت در جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه

طرح های پیشنهادی معاونت آموزش و پژوهش استان البرز در "جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه"

طرح های پیشنهادی معاونت آموزش و پژوهش استان البرز در "جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه" وی اظهار داشت : همچنین طرح «کاسنا» (کد ارتباطی سه رقمی ویژه ناشنوایان) در راستای آموزش همگانی و فرصت برابر برای همه در مقابله با حوادث و بلایا و طرح بهورز -کاردان-امدادگر ،ویژه آموزش کمک های اولیه به بهورزان مستقر در خانه های بهداشت در جهت توسعه آموزش های همگانی موضوع ماموریت جمعیت هلال احمر، نیز از دیگر پروژه های ارائه شده در این جشنواره بود.

شرکت در جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه
 
طرح های پیشنهادی معاونت آموزش و پژوهش استان البرز در "جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه"
 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان البرز ؛ دکتر غلامرضا عنایت معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر این استان از شرکت در "جشنواره بین المللی مجازی کمک های اولیه" به میزبانی استان یزد، خبر داد .
 
وی در ادامه افزود :این جشنواره با هدف آگاه سازی مردم برای فراگیری آموزش کمک‌های اولیه، گسترش دامنه فراگیران و اشتراک تجارب عموم مردم در این زمینه برگزار می‌شود. 
 
این مقام مسئول تصریح کرد:معاونت آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان البرز در بخش "ایده پردازی" ، در قالب چهار طرح ، در این جشنواره شرکت نمود.
 
معاون آموزش و پژوهش جمعیت هلال احمر استان البرز در این خصوص بیان کرد: از طرح های ارائه شده میتوان به طرح آموزش مجازی کمک های اولیه ،طرح آموزش کمک های اولیه و آمادگی در مخاطرات به ناشنوایان ،نابینایان و کم توانان ذهنی اشاره کرد.
 
وی اظهار داشت : همچنین طرح «کاسنا» (کد ارتباطی سه رقمی ویژه ناشنوایان) در راستای آموزش همگانی و فرصت برابر برای همه در مقابله با حوادث و بلایا و طرح بهورز -کاردان-امدادگر ،ویژه آموزش کمک های اولیه به بهورزان مستقر در خانه های بهداشت در جهت توسعه آموزش های همگانی موضوع ماموریت جمعیت هلال احمر، نیز از دیگر پروژه‌های ارائه شده در این جشنواره بود.
 
در پایان گفتنی است ، روز جهانی کمک های اولیه در دومین شنبه ماه سپتامبر است که امسال با ۱۲ سپتامبر ، ۲۲ شهریور ماه مصادف شد .
کلمات کلیدی
بهشاد میرزامحمدی
تهیه کننده:

بهشاد میرزامحمدی

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *